Skip to main content

Blog

SQL Server v cloudu

SQL (Structured Query Language) je standardizovaný jazyk, který umožňuje pracovat s daty v relačních (tabulkových) databázích – například vybrat produkty podle zadaných kritérií nebo aktualizovat již vložené záznamy. Díky tomu, že s SQL budete pracovat v cloudovém prostředí, se můžete na databázi podívat odkudkoliv a nemusíte investovat do vlastního hardwaru a softwaru.

Číst dále

Jak vybrat cloud server

Uchovávání dat na cloudu představuje bezpečný, přitom velmi flexibilní způsob zálohování a práce s daty. Jak ale najít best cloud file server? Sepsali jsme tipy, na co by se při výběru cloudu serveru měl zaměřit člověk bez velkých IT znalostí i naopak ten, který se v IT velmi dobře orientuje a je například schopen definovat výkonové parametry.

Číst dále

ERP v cloudu

ERP (Enterprise resource planning) je softwarový systém, který funguje jako centrální uzel shromažďující data z různých odvětví firmy (např. účetnictví, personalistika, zásobování, nákup, prodej, …). Toto propojení přináší efektivitu, flexibilitu a konkurenceschopnost. Ale tím, že ERP přenesete do cloudu, získáte ještě víc – svobodu rozhodovat se podle aktuálních potřeb a ne být svázaní tradičním podnikovým řešením (on-premise řešení).

Číst dále