Skip to main content

O vaše data se dobře postaráme

Pomocí vlastní cloudové platformy pomáháme s IT řešením živnostníkům i velkým firmám. Nemusíte tak mít obavy, že o svá data přijdete. U nás budou vaše data v bezpečí.

Máme 20 let zkušeností

Za roky praxe máme vše pečlivě vychytané. Poskytujeme profesionální řešení i servis.

Jsme specialisté na cloudová řešení – vyvinuli jsme vlastní technologickou platformu, která pomáhá stovkám klientů.

Ing. Jiří Jakeš
Zakladatel Dragon Cloud

Osobně se o vás postaráme

Když k nám zavoláte, bude se vám někdo z týmu věnovat. Žádné automaty nečekejte.

Společenská zodpovědnost


Zdravotní klaun, o.p.s.

Paříkova 355/7, 190 00 Praha 9

www.zdravotniklaun.cz

Telefon: +420 222 713 416

Zdravotní klauni rozdávají radost a smích zejména nemocným dětem, ale i osamoceným seniorům nebo zdravotnickému personálu a blízkým lidem v jejich okolí. Od roku 2001 mění atmosféru na dětských odděleních nemocnic, ve specializovaných zdravotnických zařízeních, v domovech pro seniory, hospicích i domácnostech pečujících o těžce nemocné děti.
Speciálně vyškolení Zdravotní klauni pozitivně působí na psychickou pohodu dětí i dospělých, a přispívají tak ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Jejich programy pro děti, seniory a dospělé vhodně doplňují léčebné procedury a stimulují malé i velké pacienty k aktivnímu přístupu k životu a pozitivnímu myšlení.
Organizace Zdravotní klaun se také věnuje vzdělávání v oblasti inovativních metod a přístupů využitelných v prostředí se zvýšeným stresovým faktorem. Právě proto její experti také pravidelně školí zdravotnický personál a studenty lékařských fakult.

 


Nadační fond Obídek

Adam Šimůnek

www.obidek.eu

Nadační fond Obídek se zabývá získáváním finančních darů, které jsou použity k úhradě celodenního stravování potřebným dětem z mateřských škol. Úhrada stravování je velmi důležitá, protože je hlavní podmínkou pro setrvání dítěte v mateřské škole. Nadační fond Obídek úzce spolupracuje s vedením mateřských škol při identifikaci potřebných dětí. Právě paní ředitelky nebo vedoucí mateřských škol mají nejlepší přehled o tom jak na tom jejich děti jsou. Vedení mateřské školy identifikuje dítě, popíše nám situaci, zajistí souhlas rodičů o poskytnutí pomoci a provede kalkulaci potřebné částky. My každou žádost individuálně vyhodnotíme a v případě schválení zasíláme potřebné finance dané mateřské škole nebo školní jídelně. Podpořené děti nám nakreslí obrázek, který slouží k propagaci tohoto tématu a získávání dalších finančních darů. Během roku se nám podařilo takto zafinancovat přes 1 000 celodenních stravovacích dnů. Máme z toho ohromnou radost, protože předškolní vzdělání má zásadní vliv na budování sociálních vztahů, školní úspěšnost a výši příjmu v dospělém věku daného jedince.

Od poloviny roku 2013 začala naše společnost používat služby Dragon Cloud. Účetní programy i data má naše společnost hostovaných na jejich serverech. Nespornou výhodou tohoto řešení je možnost přistupovat k datům jednotlivých klientů i zaměstnanců, a to z různých pracovních míst 24 hodin denně. Za dobu používání služeb Dragon Cloud jsme nemuseli řešit žádné technické či jiné problémy v souvislosti s tímto řešením.

C(k)loudný účetní s.r.o.Roman Müller, jednatel

Jsme spokojeným partnerem a zákazníkem firmy Outsourcing Solution CZ s.r.o.. Partnerství s nimi přináší nám i našim zákazníkům stabilní a komfortní zázemí pro naši práci. Hlavní výhody vidíme v perfektním servisu a stabilitě technického prostředí. Používáme aplikace Pohoda SQL, Pamica a Helios iNovio.

SM-Data, a.s.Bc. Petr Jelínek, prokurista

V Esthesii používám účetní systém Pohoda již několik let v prostředí Dragon Cloud, což nám zajišťuje nejen bezpečí a spolehlivou zálohu našich dat, ale i díky vzdálenému přístupu efektivně nastavený systém zadávání a následného zpracování účetnictví, bez nutnosti práce u jednoho počítače. Ve výsledku je to úspora času a jistota, která je v této oblasti zásadní.

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásyVladimír Chlum, jednatel

Pracujeme s velmi citlivými daty a naší firemní politikou je neustálé zlepšování a důsledná kontrola bezpečnosti dat a systémů. Jako nejadekvátnější řešení jsme zvolili produkt společnosti Outsourcing Solution CZ s.r.o., která nám poskytla bezpečnostní standard vyžadovaný pro celou Finanční skupinu ČS (FSČS). Prostřednictvím Dragon Cloud byly plynule vyřešeny veškeré naše požadavky a zároveň nám významně přispěl k řešení dalších funkcionalit.

Erste Grantika Advisory, a.s.Ing. Jiří Koželuha, manažer interních procesů

Díky službě Dragon Cloud máme zajištěnou legálnost software a ochranu našich dat.

Čalfa, Bartošík a partneři s.r.o., advokátní kancelářJUDr. Vlastimil Rampula, partner AK