Skip to main content

O vaše data se dobře postaráme

Pomocí vlastní cloudové platformy pomáháme s IT řešením živnostníkům i velkým firmám. Nemusíte tak mít obavy, že o svá data přijdete. U nás budou vaše data v bezpečí.

Máme 20 let zkušeností

Za roky praxe máme vše pečlivě vychytané. Poskytujeme profesionální řešení i servis.

Jsme specialisté na cloudová řešení – vyvinuli jsme vlastní technologickou platformu, která pomáhá stovkám klientů.

Ing. Jiří Jakeš
Zakladatel DRAGON CLOUD

Záruka kvality

V květnu 2024 byla pro služby Dragon Cloud udělena značka nezávislé kvality Czech Made. Tato značka nás zavazuje nadále udržovat systém kvality služby Dragon Cloud na vysoké úrovni.

Osobně se o vás postaráme

Když k nám zavoláte, bude se vám někdo z týmu věnovat. Žádné automaty nečekejte.

Společenská zodpovědnost

Podporujeme organizace, které se zabývají sociálními otázkami, jako je pomoc lidem v nouzi, vzdělávání a rozvoj komunity. Jsme přesvědčeni, že každý by měl mít příležitost žít lepší a kvalitnější život.

Od poloviny roku 2013 začala naše společnost používat služby Dragon Cloud. Účetní programy i data má naše společnost hostovaných na jejich serverech. Nespornou výhodou tohoto řešení je možnost přistupovat k datům jednotlivých klientů i zaměstnanců, a to z různých pracovních míst 24 hodin denně. Za dobu používání služeb Dragon Cloud jsme nemuseli řešit žádné technické či jiné problémy v souvislosti s tímto řešením.

C(k)loudný účetní s.r.o.Roman Müller, jednatel

Jsme spokojeným partnerem a zákazníkem firmy Outsourcing Solution CZ s.r.o.. Partnerství s nimi přináší nám i našim zákazníkům stabilní a komfortní zázemí pro naši práci. Hlavní výhody vidíme v perfektním servisu a stabilitě technického prostředí. Používáme aplikace Pohoda SQL, Pamica a Helios iNovio.

SM-Data, a.s.Bc. Petr Jelínek, prokurista

V Esthesii používám účetní systém Pohoda již několik let v prostředí Dragon Cloud, což nám zajišťuje nejen bezpečí a spolehlivou zálohu našich dat, ale i díky vzdálenému přístupu efektivně nastavený systém zadávání a následného zpracování účetnictví, bez nutnosti práce u jednoho počítače. Ve výsledku je to úspora času a jistota, která je v této oblasti zásadní.

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásyVladimír Chlum, jednatel

Pracujeme s velmi citlivými daty a naší firemní politikou je neustálé zlepšování a důsledná kontrola bezpečnosti dat a systémů. Jako nejadekvátnější řešení jsme zvolili produkt společnosti Outsourcing Solution CZ s.r.o., která nám poskytla bezpečnostní standard vyžadovaný pro celou Finanční skupinu ČS (FSČS). Prostřednictvím Dragon Cloud byly plynule vyřešeny veškeré naše požadavky a zároveň nám významně přispěl k řešení dalších funkcionalit.

Erste Grantika Advisory, a.s.Ing. Jiří Koželuha, manažer interních procesů

Díky službě Dragon Cloud máme zajištěnou legálnost software a ochranu našich dat.

Čalfa, Bartošík a partneři s.r.o., advokátní kancelářJUDr. Vlastimil Rampula, partner AK