Skip to main content

HELIOS v cloudu

Profesionální ERP systém za výhodnou cenu, obsahuje vše potřebné a je možné ho kdykoliv snadno rozšířit o další funkce. Uživatelské prostředí si snadno přizpůsobíte svým potřebám – nastavíte si editory, vytvoříte vlastní atributy, vyberete způsob zobrazení informací.

Varianty a ceny

Přejděte na Cloud

Pokud vám záleží na vašich datech a chcete je mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici, přejděte do cloudu.

Lepší zálohu nenajdete

Když se vám něco stane s počítačem, vaše data budou v bezpečí a stále k dispozici. A nikdo vám je nesebere, ani nepoškodí.

Konec pomalosti

Program poběží na našich výkonných strojích a dostane se k němu každý, komu dáte přístup.

Účetnictví po ruce

Na mobilu, tabletu i na Apple zařízeních si snadno otevřete váš účetní program, ať už budete v práci, na schůzce, nebo na cestě kolem světa.

Jak funguje cloud?

Váš program budete používat pořád stejně, jen s tím rozdílem, že jej nebudete mít nainstalovaný na svém počítači, ale v našem datovém centru. Ke svému programu se dostanete jednoduše přes internet pomocí tzv. vzdálené plochy.

Stačí pár kliknutí, nic složitého

Na svém počítači spustíte naši aplikaci pro připojení ke vzdálené ploše, zadáte adresu serveru, uživatelské jméno a heslo. Otevře se vám klasická plocha Windows, kde už jen spustíte váš program a můžete se dát do práce.

Postup jak přejít na cloud
6 důvodů

Proč zvolit DRAGON CLOUD

1

Jednoduchost a srozumitelnost

Nemusíte se učit nic nového, využíváme Windows 10.
2

Technická podpora 24/7

Jsme vám k dispozici nepřetržitě a zvedáme telefony.
3

Migrace dat v ceně

Neúčtujeme si za přesun vašich dat na cloud.
4

Dostupnost na 99,9%

Garantujeme, že se k vašim datům vždy dostanete.
5

Správa dat ve vašich rukách

Nabízíme možnost, že si vše spravujete a aktualizujete sami.
6

Zvýšené zabezpečení dat

V ceně získáte naši vlastní aplikaci DC klient na ochranu dat.

Digitalizace účetnictví Helios

Digitalizace znamená, že veškeré účetní procesy a dokumentace jsou elektronicky zpracovávány a ukládány, což vede k efektivnější správě, lepší dostupnosti dat a snížení rizika lidské chyby.

Systémy spolupracující s programem Helios:

Automatické zpracování účetních dat
Reporting

Varianty programu

Informační systém, který poskytuje pohodlí velkého ERP. Nabízí databázi, která je přednastavená a umožňuje rychlé a bezproblémové nasazení. Je tam také možnost využívat ERP ve formě „on premise“ anebo v ERPORT cloudu. Zahrnuje všechny důležité agendy a je možné ho kdykoliv rozšířit o další funkcionality. Tento systém je nastavený tak, aby zákazník rostl. Poskytuje rychlý reporting, přesný controlling a managerské vyhodnocování.

Je jeden z nejrozšířenějších podnikových informačních systémů pro segment SME. Tento systém umožňuje zcela nový a inovativní přístup ke strategickým, firemním datům. Urychlí každodenní práci a má nové vylepšení a funkce. Je vhodný pro malé a střední podniky.

HELIOS nabízí plnohodnotné a intuitivní CRM, moderní vzhled a nové nástroje. Poskytuje nástroj pro publikaci dat na web.

Mají také k dispozici plnohodnotné Business Inteligence řešení, které poskytují svým uživatelům k účinnému přístupu k práci s firemními daty. Tyto data mají vliv na správnost a přesnost strategických rozhodnutí. BI je nativní součást HELIOS Orange, což je z procesního hlediska účinnější a také není potřeba kupovat řešení třetích stran za značně vyšší cenu.

Je vhodný pro podnikatele a menší firmy. Zpracuje veškerou vaši agendu. Helios RED má modulární systém, který slouží pro různé oblasti podnikání. Nabízí pohodlný provázání s e-shopy a podporu elektronických podání. Má snadné ovládání a umožňuje tvorbu vlastních formulářů.

Cenové příklady Helios Easy a RED:

Pro Helios iNovio kontaktujte obchodní oddělení pro individuální nabídku

Jsem sám

ale chci výhody cloudu a perfektní servis

1 200,- Kč

bez DPH / měsíc

 

Jsme malá firma

kde potřebujeme 3 lidi

1 800,- Kč

bez DPH / měsíc

 

Je nás 5

a chceme sdílet data

2 500,- Kč

bez DPH / měsíc

 

Je nás 10 a více

chceme mít super výkon a svůj stroj bez sdílení

od 4 500,- Kč

bez DPH / měsíc

 

Václav Lízal

obchodník, klientský servis

obchod@dragoncloud.cz

+420 533 038 001

Poptávkový formulář