Skip to main content

Mzdové účetnictví online

Zpracovávejte mzdy v bezpečí cloudu, kam se můžete připojit odkudkoliv. Online platforma DRAGON CLOUD je ideálním řešením, pokud nechcete o cenná data přijít. Navíc budete mnohem flexibilnější, ke mzdové evidenci se dostane prakticky odkudkoliv – stačí připojení k internetu.

Naše řešení

Mzdová evidence v bezpečí

Mzdy potřebujete řešit každý měsíc, nemůžete si dovolit výpadek. Ale co když vám začne stagnovat počítač a vy se nedostanete ke svému účetnímu programu? A co teprve, kdyby vás to potkalo na konci roku, v čase, kdy jste zavaleni mzdovými listy, řešíte roční zálohy a vyúčtování daně?

O vaše data se dobře postaráme a ochráníme je před útoky na internetu, nikdo nepovolaný se k nim nedostane. Jenom ten, komu dáte sami přístupy. Taky se vám nestane, že by vám účetní program „zamrzl”, protože poběží přes cloud na vysoce výkonném hardwaru.

Pracujte, jak jste zvyklí, ale online

Mzdy budete řešit i nadále ve svém programu, ten ale poběží v našem cloudovém prostředí. Všechny známé programy pro mzdovou evidenci na naší platformě fungují, máme bohaté zkušenosti s provozem a správou těchto systémů. Úzce spolupracujeme s výrobci a dodavateli těchto aplikací.

V rámci naší platformy DRAGON CLOUD provozujeme více než 30 účetních systémů pro vedení mzdové účetnictví online. Tyto systémy podporujeme nespočtem doplňkových služeb a technologií pro digitalizaci firemního prostředí, jako je zpracování dokumentů (LiDok), automatizace pracovních procesů (Wflow), a digitální nástroje (DigiToo) a mnoho dalšího.

Jak to funguje

Jednoduchá instalace

Váš software na mzdové účetnictví nainstalujeme v našem datovém centru, a vy k němu budete mít přístup přes on-line. Bude fungovat stejně plynule, jako kdybyste ho provozovali na svém počítači. My se postaráme o základní nastavení a provedeme vás procesem spuštění na dálku. Nepotřebujete žádné další vybavení. A pokud budete potřebovat pomoc, stačí nám zavolat.

Jak vám můžeme pomoci

s vaším online mzdovým účetnictvím
1

Bezstarostný provoz

Uvolníme vás od starostí o provoz serveru a zajistíme stabilní a bezproblémový chod dvojitého účetnictví.
2

Bezpečné úložiště dat

DRAGON CLOUD je vybaven silnými bezpečnostními technologiemi, které chrání vaše data před kybernetickými útoky.
3

Vlastní aplikace pro bezpečný přístup na váš server

Máme vlastní aplikaci DC client pro přístup k vašemu serveru, což zvyšuje bezpečnost. Podrobnosti najdete v FAQ.
4

Podpora pro digitalizaci

Pomůžeme vám integrovat další nástroje pro digitalizaci vašeho podnikání.
5

Flexibilita pro každou firmu

Naše řešení je flexibilní a přizpůsobí se potřebám a velikosti vaší firmy v závislosti na aktuální situaci.
6

Práce z domova

Můžete pracovat z domova a stále mít přístup k aktuálním datům.

Pro koho je naše řešení vhodné

Jitka potřebuje pracovat z domu

Účetní Jitka má dvě děti, a jelikož je vyzvedává z kroužků, potřebuje z práce několikrát do týdne vyrazit dřív. Díky účetnictví v cloudu se může práci věnovat ještě k večeru, kdy péči o děti přebírá manžel. Zvládá plný úvazek a přitom může být flexibilní kvůli rodině.

Lukáš chce sdílet data s kolegou

Lukáš zaučuje nového kolegu a potřebuje ho zasvětit do mzdového účetnictví. Zároveň potřebuje průběžně kontrolovat, jak se novému kolegovi daří a jestli vše správně chápe. Oba dva se mohou nezávisle na sobě připojit do účetního programu přes cloud a Lukáš má díky tomu přehled o všech změnách, které jeho kolega provádí.

Jak probíhá přesun do cloudu?

Snadný přechod

Přesuneme váš stávající účetní systém pomocí našich specialistů a zajistíme hladký přechod na platformu DRAGON CLOUD.

Minimální výpadek

Nedostupnost vašeho podvojného účetnictví bude jen minimální.

Přizpůsobení času přenosu služeb

Koordinujeme přenos mimo vaše produktivní časy.

Václav Lízal

obchodník, klientský servis

obchod@dragoncloud.cz

+420 533 038 001

Poptávkový formulář